Lanzaloe Park. Oaza Naturalnego Życia.

Lanzaloe Park. Oaza Naturalnego Życia.

„Ziemia więcej mówi nam o nas niż wszystkie książki”

- Antoine de Saint-Exupéry

Aloe Vera dla ochrony pszczół. 

Kwiaty aloesu są producentami wielu cukrów, które przyciągają liczne gatunki owadów i innych zwierząt, takich jak pszczoły. Zwierzęta znajdują źródło energii i pożywienia na naszej plantacji w Lanzaloe Park, oazie naturalnego życia.

Oprócz wymienionych zwierząt istnieje wiele innych, które żyją z pierwotnej produkcji nektaru rośliny Aloe vera. Zwierzęta te znajdują pokarm bogaty w białka, żerując na roślinożercach, a tym samym wytwarzają zrównoważony łańcuch pokarmowy na ekologicznej plantacji Lanzaloe, wszystko dzięki roślinom Aloe vera i ich kwiatom. To po raz kolejny potwierdza ekologiczne znaczenie naszej uprawy.

Wpływ roślin aloe vera na środowisko naturalne. 

Kwiaty Aloe vera, nawet po zebraniu i wysuszeniu, są nadal przydatne dla pszczół odwiedzających farmę, ponieważ są źródłem pyłku, który kontynuuje proces syntezy po zbiorach.

Dlatego Lanzaloe bierze udział w światowej kampanii mającej na celu ochronę pszczół na poletkach Aloe Vera w pełnym rozkwicie. Ponadto umożliwia przyjaznym błonkówką korzystanie z pyłku i nektaru kwiatów, nawet podczas suszenia.

Pięknego i Szczęśliwego Tygodnia,
Zespół Lanzaloe

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Przewiń