SOKI

Wśród roślin, które posiadają prozdrowotne właściwości nie sposób pominąć aloesu. Niektórzy z nas znają aloes, a nawet hodują na okiennym parapecie i słyszeli o jego korzystnym dla zdrowia działaniu, inni zaufali aloesowym produktom i chętnie je stosują w celach kosmetycznych i zdrowotnych. Szczególnie sok aloesowy pozyskiwany z mięsistych liści rośliny zyskał wielu zwolenników i nie ma się co dziwić, wszak miąższ aloesowych liści jest bogaty w polisacharydy, kwasy tłuszczowe i organiczne, związki fenolowe, przeciwutleniacze, aminokwasy endogenne i egzogenne, witaminy z grupy B, żelazo, cynk, fosfor, magnez, wapń, potas.

Jakie jest działanie soków aloesowych?

Sok z aloesu wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne. Stymuluje układ immunologiczny, wspiera walkę ze schorzeniami układu pokarmowego, łagodzi stany zapalne, usprawnia metabolizm, walczy z zaparciami, alkalizuje i wspiera detoks organizm. Stosowany zewnętrznie przyspiesza gojenie się ran, łagodzi zmiany trądzikowe, pomaga w walce z łupieżem.

W czym soki z aloesu z Lanzaloe są lepsze od tych przygotowywanych w domu i innych dostępnych na rynku?

Aloes przeżywa swój renesans. Mimo, że jego zdrowotne działanie wykorzystywano już w starożytnym Egipcie, został trochę zapomniany, by ponownie wrócić i święcić triumfy w kosmetologii i farmakologii. Dzisiaj bez problemu kupimy sok z aloesu, ale jak wybrać najlepszy? Sok aloesowy od Lanzaloe jest pozyskiwany z aloesu rosnącego w środowisku naturalnym występowania rośliny. Odpowiednia gleba, klimat, ekologiczna uprawa sprawia, że nasze soki aloesowe nie tracą cennych właściwości, co potwierdza certyfikat najlepszego laboratorium w Niemczech. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, nasze soki z aloesu pakujemy w butelki o różnej pojemności. W ten sposób dajemy możliwość kupna soku “na próbę” i zakupu ekonomicznej butelki soku dla całej rodziny.

Stosując soki aloesowe zawsze przestrzegaj zaleceń. Jak wszystko w nadmiarze, tak i sok aloesowy w nadmiarze szkodzi. Kobiety w ciąży, osoby z chorobami nerek powinny soku unikać. Dzieciom sok z aloesu podajemy po konsultacji z lekarzem.

Polecamy również inne produkty z aloesem dostępne w naszej ofercie: krem do twarzy z aloesem czy mleczko do ciała z aloesem

SOKI 

  • 229,99 pln 250ml - 69.99 pln500ml - 129.99 pln1000ml - 229.99 pln
Przewiń