MYDŁA

Naturalne mydła aloesowe cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, wszak jesteśmy społeczeństwem coraz bardziej świadomym tego, jak sztuczne składniki środków myjących oddziałują na nasz organizm i środowisko. Coraz częściej wybieramy naturalne kosmetyki z aloesu idąc w ślady Azjatek, które dzięki ich stosowaniu cieszą się promienną cerą, zdrową skórą i pięknymi włosami. Mydła należą do podstawowych kosmetyków, które są obecne w każdej łazience. Dobrze, że większość sztucznych myjących pachnideł zostaje przez nas zastąpionych mydłami bez parabenów. Naturalne mydła z aloesu nie tylko zachowują zdolności usuwania brudu, ale dzięki naturalnym olejkom i ekstraktom roślinnym wykazują działanie oczyszczające, lecznicze, nawilżające, odżywcze i regenerujące. Są one wytwarzane z surowców występujących w naturze, a wegańskie mydła w swoim składzie nie posiadają nawet dopuszczalnych składników pochodzenia zwierzęcego i nie są na zwierzętach testowane. Co więcej, wiele mydeł naturalnych jest produkowanych ręcznie według starych receptur.

Mydła aloesowe Lanzaloe – w czym są lepsze od innych naturalnych mydeł?

Naturalne surowce do produkcji mydła aloesowego Lanzaloe pochodzą z ekologicznych upraw. Aloes zwyczajny (Aloe Vera) i winogrona Malvasia uprawia się na wulkanicznych glebach Wysp Kanaryjskich, drzewa arganowe rosną w Maroku. Na każdym etapie wytwarzania mydła dbamy o to, by zachować jego naturalny charakter. Stąd mydła bez parabenów, sztucznych barwników i zapachów, których wysoką jakość potwierdza certyfikat Spectral Service.

Naturalne mydła - wybierz odpowiednie dla Twoich potrzeb

Wzbogacone wyciągiem z aloesu, olejkiem winogron Malvasia czy olejkiem arganowym mydła aloesowe naturalne znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Pod każdym produktem znajduje się opis, dzięki czemu bez problemu znajdziesz mydło odpowiednie dla siebie.

Wypróbuj także inne produkty Lazaloe, np. kosmetyki arganowe. Zapraszamy.

MYDŁA 

Wyniki 1 - 4 z 4
  • 17,99 pln 20 g - 3.99 pln100 g - 17.99 pln
  • 18,99 pln 100 g - 18.99 pln
  • 29,99 pln 100 g - 29.99 pln
  • 14,99 pln
Przewiń