Formy Płatności

Naszym celem jest zagwarantowanie w sklepie internetowym lanzaloe.com.pl bezpiecznych i wygodnych form płatności. Komfort podczas zakupów na naszej stronie WWW to również dogodne i sprawdzone metody płatności. Sprawdź, jakie metody płatności są dostępne w sklepie internetowym Lanzaloe.

Tradycyjny przelew środków

Przelew możesz zrealizować za pośrednictwem serwisu internetowego swojego banku, w placówce banku lub na poczcie. Dane do przelewu zostaną wyświetlone na naszej stronie lanzaloe.com.pl bezpośrednio po złożeniu zamówienia. Ponadto dane do przelewu otrzymasz również w wiadomości e-mail, wybierając metodę płatności „zapłać przelewem”. Zamówienie zostanie wysłane na podany w zamówieniu adres, gdy środki zostaną zaksięgowane na naszym koncie bankowym. O wysłaniu przesyłki informujemy za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Dane do przelewu:

INTERDRUK SP. Z O.O.

Twardosławicka 82A

97-300 Piotrków Trybunalski

IBAN: PL71 1240 3116 1111 0010 4533 7186

BANK PEKAO S.A. I ODDZ. PIOTRKÓW TRYB.

Tytuł przelewu: Wpisz tutaj swój numer zamówienia.

W tytule przelewu bardzo prosimy o wpisanie numeru zamówienia. Wpisanie numeru zamówienia w tytule przelewu ułatwi nam identyfikację i znacząco przyśpieszy proces wysłania przesyłki. Jednakże prosimy pamiętać, o tym, że środki wysłane z wykorzystaniem tradycyjnego przelewu bankowego mogą być zaksięgowane w różnym czasie, w zależności od czynników takich jak: data i godzina wykonania przelewu, bank odbiorcy i nadawcy, sesji księgowania oraz rodzaju wykonanego przelewu.

Płatność za pobraniem u kuriera

Za zamówienie złożone na stronie lanzaloe.com.pl możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze przesyłki od kuriera, wybierając opcję „zapłać gotówką przy odbiorze”. Wówczas zyskasz możliwość uiszczenia opłaty za swoje zamówienie za pośrednictwem gotówki lub karty płatniczej u kuriera, który dostarczy przesyłkę na podany przez Ciebie adres. Prosimy pamiętać, aby w przypadku płatności gotówką u kuriera posiadać dokładnie odliczoną kwotę.

Punkt odbioru Lanzaloe

Swoje zamówienie możesz również opłacić przy odbiorze w punkcie Lanzaloe, które znajduje się na ul. Twardosławicka 82A w Piotrkowie Trybunalskim. Zamówienie złożone na stronie lanzaloe.com.pl przy wyborze sposobu dostawy „odbierz w punkcie Lanzaloe” możesz opłacić gotówką na miejscu lub w formie przedpłaty wybierając szybką płatność DotPay lub przelewem tradycyjnym.

Płatność kartą płatniczą

W sklepie internetowym lanzaloe.com.pl szybko i bezpiecznie zapłacisz kartą płatniczą VISA i Mastercard. Podczas finalizacji zamówienia wybierz formę płatności DotPay i w odpowiednim polu po przejściu do systemu operatora płatności Przelewy24, wybierz „płatność kartą”. Podaj numer karty płatniczej, kod CVV2/CVC2, datę ważności oraz swoje imię i nazwisko. To natychmiastowy sposób płatności, który znacznie przyśpieszy realizację Twojego zamówienia. Forma płatności kartą płatniczą jest bezpieczna i oparta o najlepsze praktyki standardu płatniczego PCI/DSS. Certyfikat ten gwarantuje spełnienie standardu PCI opracowanego wspólnie przez VISA i Mastercard.

Szybki przelew online (Przelewy24)

Na stronie lanzaloe.com.pl możesz zapłacić natychmiastowym przelewem online za pośrednictwem Przelewy24. Wybierz metodę płatności DotPay w koszyku zakupowym na stronie Lanzaloe. Gdy zostaniesz już przekierowany/przekierowana do systemu płatności Przelewy24, wybierz „Przelewy online i tradycyjny” i wybierz swoją instytucję bankową za pośrednictwem której chcesz dokonać płatności za zamówienie. W kolejnym kroku zaloguj się do swojej bankowości internetowej i zatwierdź płatność. Bezpieczeństwo i poufność przekazywanych danych zapewnia bezpieczne i szyfrowane połączenie SSL, który uniemożliwia przechwycenie danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Wybierając tę metodę płatności, przyspieszasz realizacje swojego zamówienia.

Płatność BLIK 

W sklepie internetowym lanzaloe.com.pl możesz wybrać płatność za pomocą BLIK-a. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz szybką formę płatności DotPay i w formatce płatniczej Przelewy24 zaznaczysz opcję „BLIK”. W kolejnym kroku wygeneruj w aplikacji mobilnej banku kod BLIK, który należy wpisać w systemie płatności. W ostatnim kroku potwierdź płatność, wpisując kod PIN w swojej aplikacji mobilnej banku. Płatność BLIK jest natychmiastowa i przyspiesza realizacje Twojego zamówienia na stronie Lanzaloe.com.pl.


Przewiń