Sposoby na zachowanie młodości - Część 2 | Blog Lanzaloe

Sposoby na zachowanie młodości - Część 2 | Blog Lanzaloe

Sposoby na zachowanie młodości - część 2

Po zastosowaniu się do sposobów na młody wygląd wspomnianych w Części 1., możemy przejść do kolejnego etapu działań.

Jak odmłodzić twarz i nadać blasku skórze?

Młody wygląd pomoże nam zachować również regularnie uprawianiany sport, spożycie dużej ilości wody oraz urozmaicenie pielegnacji witaminami A,B,E oraz kolagenem. Sprawdź sposoby na zachowanie młodości!

Poznaj nasze sposoby na zachowanie młodości!

♦Do codziennej pielęgnacji warto dołączyć kremy, które zawierają kolagen, witaminę A, witaminę B oraz witaminę E - to podstawa jeżeli chodzi o odmłodzenie skóry twarzy. Te konkretne witaminy znajdziemy w Aloesie. Zastanawiasz się jak odmłodzić twarz? Wystarczy stosować 2 razy dziennie krem ekologiczny do twarzy, aby zapewnić skórze pełnie wartości odżywczych i witamin. Osoby z problemami dermatologicznymi, które zastosowały ekologiczny żel Aloe Vera przekonały się o jego dobroczynnych właściwościach, a widoczne przebarwienia, zmarszczki i trądzik zdecydowanie się zmniejszyły. Takie działanie zawdzięcza się zawartemu w Aloesie składnikowi o nazwie Acemannan, który wspomaga odbudowę nabłonka, tworzy warstwę ochronną i uelastycznia skórę. 

♦ Spożywanie codziennie minimum 2 litrów wody, pomoże zachować skórze młody i pełen blasku wygląd. Człowiek składa się w ponad 70% z wody, a ponad ¾ z niej znajduje się w skórze właściwej. Jeżeli nie zapewnisz sobie odpowiedniego nawodnienia skóra straci blask, jędrność i elastyczność. Doświadczysz także spadku koncentracji. W konsekwencji na skórze mogą pojawić się zmarszczki, dlatego lepiej zapobiegać i pić wodę!

♦ Chcesz poznać inne sposoby na zachowanie młodości? Uprawianie sportu w dowolnej formie, minimum 30 minut 3 razy w tygodniu, zmniejszy ryzyko wystąpienia chorób, takich jak: nadciśnienie tętnicze, choroby serca, depresje, cukrzyce czy otyłość. Poprzez aktywność fizyczną, nie tylko ujędrnisz swoją skórę i poprawisz swój wygląd zewnętrzny, ale także zadbasz o wspaniałe samopoczucie.

Postaw na relaks!

Relaks po ciężkim wysiłku fizycznym lub innej aktywności również jest bardzo ważny. Najważniejsze jest to, żeby po powrocie z pracy, czy uczelni zrobić to, czego nie robiliśmy przez ostatnie kilka godzin. Wyjście z przyjaciółmi, partnerem czy rodziną może stanowić doskonałą okazję do regeneracji organizmu i obniżeniu poziomu stresu, który powoduje szybsze starzenie się. Jeżeli praca, którą wykonujesz jest fizyczna, zajmij się rzeczami, które pochłaniają umysł np. czytaj książkę.

Przetestuj te sposoby na młody wygląd i przekonaj się, o ile lepiej będziesz nie tylko wyglądać, ale także się czuć! Sprawdź jak można odmłodzić twarz w prosty sposób!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Przewiń