Jak wyglądać Młodziej? - Część 2.

Jak wyglądać Młodziej? - Część 2.

Jak wyglądać Młodziej?

Po zastosowaniu się do podstawowych zmian wspomnianych w Części 1., możemy przejść do kolejnego etapu działań. Młody wygląd pomoże nam zachować również regularnie uprawianiany sport, spożycie dużej ilości wody oraz urozmaicenie pielegnacji witaminami A,B,E oraz kolagenem. 

.

Sposoby na zachowanie młodości cz. 2

Do codziennej pielęgnacji warto dołączyć kremy, które zawierają kolagen, witaminę A, witaminę B oraz witaminę E - to podstawa jeżeli chodzi o odmłodzenie skóry twarzy. Te konkretne witaminy znajdziemy w Aloesie. Wystarczy stosować 2 razy dziennie Ekologiczny Żel Aloe Veraaby zapewnić skórze pełnie wartości odżywczych i witamin. Osoby z problemami dermatologicznymi, które zastosowały Ekologiczny Żel Aloe Vera przekonały się o jego dobroczynnych właściwościach, a widoczne przebarwienia, zmarszczki i trądzik zdecydowanie się zmniejszyły. Takie działanie zawdzięcza się zawartemu w Aloesie składnikowi o nazwie Acemannan, który wspomaga odbudowę nabłonka, tworzy warstwę ochronną i uelastycznia skórę. 

Spożywanie codziennie minimum 2 litrów wody, pomoże zachować skórze młody i pełen blasku wygląd. Człowiek składa się w ponad 70% z wody, a ponad ¾ z niej znajduje się w skórze właściwej. Jeżeli nie zapewnisz sobie odpowiedniego nawodnienia skóra straci blask, jędrność i elastyczność. Doświadczysz także spadku koncentracji. W konsekwencji na skórze mogą pojawić się zmarszczki, dlatego lepiej zapobiegać i pić wodę!

♦ Uprawianie sportu w  dowolnej formie, minimum 30 minut 3 razy w tygodniu, zmniejszy ryzyko wystąpienia chorób, takich jak: nadciśnienie tętnicze, choroby serca, depresje, cukrzyce czy otyłość. Poprzez aktywność fizyczną, nie tylko ujędrnisz swoją skórę i poprawisz swój wygląd zewnętrzny, ale także zadbasz o wspaniałe samopoczucie.

Relaks po ciężkim wysiłku fizycznym lub innej aktywności również jest bardzo ważny. Najważniejsze jest to, żeby po powrocie z pracy, czy uczelni zrobić to, czego nie robiliśmy przez ostatnie kilka godzin. Wyjście z przyjaciółmi, partnerem czy rodziną może stanowić doskonałą okazję do regeneracji organizmu i obniżeniu poziomu stresu, który powoduje szybsze starzenie się. Jeżeli praca, którą wykonujesz jest fizyczna, zajmij się rzeczami, które pochłaniają umysł np. czytaj książkę.

.

Przetestuj te sposoby na młody wygląd i przekonaj się, o ile lepiej będziesz nie tylko wyglądać, ale także się czuć!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Przewiń