Podstawka Do Kadzideł

DREWNIANA PODSTAWKA DO KADZIDEŁ W KSZTAŁCIE LIŚCIA ALOESU LANZALOE

Podstawka na kadzidełka z wysokiej jakości drewna

Dostępna w ofercie podstawka pod kadzidełko została wykonana ręcznie ze szlachetnego drewna w kształcie liścia aloesu. Uchwyt na kadzidełka dopasuje się do klimatu każdego wnętrza i pozwoli cieszyć się kompozycją ulubionych kadzideł. Sprawdź również, czym wyróżniają się naturalne kadzidełka Lanzaloe dostępne w ofercie!

35,99 pln

Sprawdź nasze formy płatności

Podstawka do kadzideł - zapewnij sobie praktyczny i elegancki dodatek do aromatycznych zapachów

Któż z nas nie lubi otaczać się pięknymi zapachami i relaksującą wonią? Bez wątpienia zapewniają ją kadzidełka. Oprócz olejów i perfum są stworzone z kory drzewnej, a także korzeni. Palące się kadzidła wydzielają nie tylko zapach i dym, ale również popiół, dlatego potrzebna jest dla nich podstawka do kadzideł. Wyjątkowy model w kształcie liścia aloesu na pewno przypadnie Wam do gustu! 

Podstawka do kadzideł - dodaj wnętrzu tajemniczej aury i zadbaj o czystość

W pradawnych kulturach, ale i buddystycznych rytuałach palenie kadzideł ma znaczenie niemal spirytystyczne. Palące się kadzidło to symbol wznoszącej się do Boga modlitwy także w chrześcijaństwie. Zapach kadzidła głęboko relaksuje, zwłaszcza w połączeniu z eterycznymi olejkami. Aby palenie kadzidła było łatwiejsze, warto wybrać podstawkę na kadzidełka. Dostępna w naszej ofercie będzie świetnym dodatkiem do kadzidełek naturalnych Lanzaloe. Jest wykonana z drewna i ma kształt liścia aloesu. Po wypaleniu kadzidełka wystarczy strząsnąć pyłek do kosza i można zapalić kolejne. Dzięki takiemu akcesorium można zadbać o czystość w domu podczas palenia kadzidełek. Jednocześnie warto podkreślić, że podstawka pod kadzidełko jest po prostu eleganckim dodatkiem do pomieszczenia w minimalistycznym stylu. Dodaje mu nutę orientu i stylistyki boho. Ze względu na wykonanie z naturalnego drewna świetnie sprawdzi się w naturalistycznych aranżacjach, np. ekologicznej czy skandynawskiej. Bez wątpienia podstawka pod kadzidło wpisze się w filozofię hygge, której wyznawcy cieszą się drobnymi, prozaicznymi rzeczami takimi jak możliwość przebywania we wnętrzu wypełnionym zapachem aromatycznego kadzidełka.              

Podstawka do kadzideł - dlaczego warto ją wybrać? 

Podstawka do kadzideł zwana jest także kadzielnicą. Świetnie sprawdza się w połączeniu z aromatycznymi kadzidełkami z naturalnymi olejami. Taka woń może zrelaksować i uprzyjemnić wykonywanie codziennych obowiązków. Dzięki kadzidełkom można urządzić sobie domową aromaterapię i odstresować się, a podstawka do kadzideł jest niezbędnym dodatkiem. 

    Recenzje produktów

    Przewiń