Jak uzyskać zdrowe, gęste i lśniące włosy?

Jak uzyskać zdrowe, gęste i lśniące włosy?

Jak uzyskać zdrowe, gęste i lśniące Włosy?

„Przyroda jest lekarzem dla wszelkich chorób.”
- Hipokrates


Niezbędnym warunkiem do otrzymania pięknych, zadbanych i gęstych włosów jest nie tylko odpowiednia pielęgnacja, ale również istotne jest dostarczenie poszczególnych składników odżywczych, które wzmocnią strukturę włosa i sprawią, że staną się lśniące.

Sposoby na zdrowe włosy

Właściwości prozdrowotne zawarte w aloe vera, sprawiają, że roślina nieśmiertelności jest uznawana za jedną z najbardziej wszechstronnych i naturalnych środków wpływające na zdrowy i piękny wygląd włosów i skóry. Szampon do włosów z linii Vinoterapia to połączenie czystego soku aloe vera i Olejku z pestek Winogron Malvasia, które zawiera unikalną formułę niezbędnych do życia pierwiastków:

/

♦ Aminokwasy – włosy są zbudowane w 80% z białek, a konkretnie keratyny. Aminokwasy to właśnie białko. Zwiększają wzrost włosa, wpływają na kondycję, dostarczają właściwości odżywcze i stymulują kolagen.

♦ Omega-3 – chroni przed czynnikami zewnętrznymi, badania dowiodły, że kwasy omega-3 wpływają na zwiększoną objętość oraz liczbę włosów.

♦ Witamina D – zapewnia cykl odnowy biologicznej, czyli wzrost włosa oraz reguluje pracę gruczołów łojowych.

♦ Witamina E – nazywana witaminą młodości, dba o odpowiednie nawilżenie skóry głowy.

♦ Witamina C – pogromca wolnych rodników.

♦ Mangan – dba o dobry stan skóry oraz chroni przed wolnymi rodnikami.

♦ Magnez – kluczowy dla włosów, ponieważ zapobiega osłabieniu i wypadaniu włosów.

♦ Żelazo – poprawia zdolność włosów do regeneracji.

♦ Cynk – dba o metabolizm aminokwasów i wzmacnia strukturę włosa.

.

Odpowiadając na pytanie jak uzyskać zdrowe włosy? Dostarczaj regularnie wymienione wartości odżywcze, uzyskasz siłę, objętość, blask i elastyczność, której włosy potrzebują! 

W dodatku połączenie Aloesu i Winogron Malvasia reprezentuje właściwości przeciw wypadaniu włosów, przeciwłupieżowe oraz zapewnia wzrost nowych włosów. Aktywuje również prawidłowe krążenie w skórze głowy. 

.

Zyskaj zdrowe i piękne włosy w naturalny sposób, podczas gdy pH skóry zostanie nienaruszone ♥.

Przewiń