Połączenie aloesu z miodem - właściwości

Połączenie aloesu z miodem - właściwości

Aloes z miodem to produkty wytwarzane przez naturę od wielu lat. Już nasi pradziadkowie cieszyli się drogocennymi właściwościami miodu oraz rośliny Aloe Vera. Postanowiliśmy połączyć te dwie cudowne substancje, które mają pozytywny wpływ na organizm człowieka, i w trosce o nasze oraz wasze zdrowie stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju Sok Aloe Vera z Miodem.Dlaczego stworzyliśmy połączenie aloesu z miodem?

W Internecie dostępnych jest wiele badań laboratoryjnych, które udowadniają korzystny wpływ obu tych naturalnych składników na siebie poprzez wzmacnianie ich pozytywnego działania na organizm. Spieszymy z przykładem: kiedy odczuwaliśmy dokuczliwe drapanie w gardle bądź po prostu chcieliśmy wzmocnić nasz organizm w okresie jesienno-zimowym, stosowaliśmy miód. Aloes ma dokładnie takie samo działanie, ponieważ zawiera witaminy, minerały, aminokwasy, antyoksydanty, substancje przeciwzapalne oraz wiele więcej. Ta magiczna roślina ma bardzo szerokie zastosowanie, o którym wielokrotnie pisaliśmy i na pewno nie raz jeszcze napiszemy, ponieważ wierzymy, że produktami pochodzenia naturalnego możemy dbać o zdrowie na zupełnie innym poziomie, niż robią to chemiczne substancje.Aloes z miodem - właściwości, które warto znać i czerpać z nich korzyści

Ważna uwaga, o której koniecznie musisz pamiętać: aby miód zachował swoje drogocenne właściwości, nie powinno się go podgrzewać do temperatury przekraczającej 38° Celsjusza. Dlatego bardzo dużą uwagę przykładamy do stabilizacji aloesu z miodem na zimno. Starannie dbamy każdy szczegół produkcji, aby pod wasze drzwi trafił produkt o jak najwyższej jakości.

Sok z aloesu z miodem zalety:

- wzmacnia odporność

- hamuje rozwój bakterii

- działa przeciwzapalnie

- łagodzi ból i działa uspokajająco

- zmniejsza ryzyko zawału serca

- uzupełnia nasz organizm w witaminy A, B, C i E

- pobudza procesy trawienne

- działa antyoksydacyjnie

- poprawia sprawność fizyczną

- poprawia zdrowie psychiczneTylko starannie dobrane składniki!

Sok z aloesu z miodem został wzbogacony o oryginalny i w pełni naturalny miód sprowadzany z Wysp Kanaryjskich. Łączy właściwości miodu oraz Aloe Vera. Po dokładnie wykonanych pracach badawczych między różnymi rodzajami miodów wybieramy tę jednofloralną odmianę, która zawiera więcej witaminy C, więcej minerałów i więcej antyoksydantów niż miody wykonane z innych rodzajów kwiatów.

aloes z miodem właściwościMiód kasztanowy – właściwości prozdrowotnych ma wiele, np. jest bogaty w przeciwutleniacze, ma wysoką energię, znajdziemy w nim świetny skład odżywczy, pełen potasu, wapnia, fosforu i magnezu. Miód kasztanowy – zastosowanie ma w kosmetologii, działa odmładzająco oraz pomaga w walce z trądzikiem. Stosowany jest jako środek do przyspieszenia gojenia ran, otarć oraz oparzeń. Można z niego korzystać podczas występowania dolegliwości żołądkowych.

Miód aloesowy może być ciekawym oraz wyjątkowo skutecznym sposobem na wzmocnienie naszego organizmu w okresie jesienno-zimowym, kiedy jest najbardziej wystawiony na działania wirusów oraz czynników zewnętrznych. Jak samodzielnie przygotować połączenie miodu oraz Aloe Vera w domu i cieszyć się połączonym, wzmocnionym działanie cennych składników?Składniki potrzebne do przygotowania miodu aloesowego:

- 200 g naturalnego miodu

- 100 g liści aloe vera

Odetnij liście aloesu zwyczajnego, następnie dokładnie je umyj i osusz. Tak przygotowane schowaj do lodówki na około tydzień lub dwa. Po wyznaczonym czasie obetnij kolce, następnie pokrój liście na małe kawałki i włóż do miksera. Zblendowaną masę aloesową wymieszaj z naturalnym miodem. Kolejnym krokiem jest powolne podgrzewanie otrzymanej substancji. Uwaga: temperatura nie może przekroczyć 70°C! Odstaw miód do przestygnięcia, a proces podgrzewania powtórz kolejnego dnia. Otrzymaną masę przefiltruj przez sitko. Tak otrzymany miód powinno się przechowywać w lodówce.

Przewiń