9 Sposobów Jak Wyglądać Młodziej.

9 Sposobów Jak Wyglądać Młodziej.

9 Sposobów Jak Wyglądać Młodziej. 

  1.     Stres jest jednym z czynników, które wpływają na wygląd zewnętrzny. Czasami ciężko jest go uniknąć, ale w prosty sposób można go opanować. Jeżeli napotykamy sytuacje stresowe, powinniśmy zastosować pewną metodę. Na ogół oddychamy zbyt krótko i płytko. Wystarczy wziąć głęboki i długi wdech przez nos, tak aby klatka piersiowa się nie poruszyła, a zaczęła pracować przepona. Następnie spokojnie wypuszczamy powietrze ustami – wydychamy powietrze 2 razy dłużej niż wciągamy. Możemy położyć sobie rękę na klatce piersiowej i zacząć kontrolować oddychanie za pomocą przepony, wziąć głęboki i długi oddech, zapewniając tym samym mięśniom odpowiednie dotlenienie. Mózg zacznie lepiej pracować, tak jak wszystkie komórki w organizmie. Ta metoda może przedłużyć życie o kilka lat, dlatego spróbuj. Wykorzystują ją skutecznie śpiewacze operowi, wystarczy, że popatrzysz na ich średnią długość życia.
  2.     Ceramidy to naturalne substancje organizmu występujące w warstwie rogowej naskórka.
    Ich głównym zadaniem jest ochrona warstwy naskórka przed utratą wody i czynnikami zewnętrznymi. Ceramidy wpływają nie tylko na skórę, ale także na włosy, silnie je nawilżając, zapobiegając rozdwajaniu  końcówek i całkowicie je odbudowując. Wraz z wiekiem ilość ceramidów wytwarzanych przez organizm zmniejsza się, a po 40–stce możemy zacząć obserwować ich brak, czego skutkiem są między innymi zmarszczki.

     W sposób naturalny, ceramidy najlepiej i najskuteczniej uzupełnisz poprzez stosowanie oleju arganowego i kremów arganowych, ponieważ to one zawierają niezbędne kwasy tłuszczowe i są wchłaniane przez naskórek. W dodatku olej arganowy możesz stosować także na włosy, co jest dodatkową zaletą, tego „płynnego złota Maroka”. Zawiera także znaczące ilości witaminy E, która jest uważana za „Witaminę Młodości”.
  3.     Odpowiednie Odżywianie sprawi, że nie tylko będziemy Wyglądać, ale także będziemy Czuć się Młodziej. Wystarczy tylko jeść produkty Pełnowartościowe i Nieprzetworzone, by już po kilku dniach czuć się młodziej i tak wyglądać! Im prościej tym lepiej, dlatego dodatkowo możesz swoją dietę uzupełnić w witaminy i niezbędne do życia aminokwasy stosując Czysty Sok z Aloesu. Najważniejsze, że Aloes nie tylko leczy i działa, ale także zapobiega. Wykazuje pozytywne działanie na cały układ pokarmowy. Mukopolisacharydy i enzymy chronią błonę śluzową żołądka. Inne wartości odżywcze zwarte w aloesie, mają działanie przeciwzapalne i przyspieszające gojenie. Dodatkowo Aloes pomoże przy zrzuceniu zbędnego tłuszczyku, dzięki poprawieniu pracy metabolizmu. Wpływa na lepsze trawienie. Wspomaga zdrowe wypróżnienie się, co doprowadzi do zmniejszenia uczucia wzdęcia i przesytu.
  4.     Sen Odmładza i Regeneruję. Podczas 1.5 godzinnych faz snu organizm wydziela GH (growth hormone = hormon wzrostu). GH wpływa na poziom tłuszczu w organizmie, wygląd, wzrost, poziom energii, hormony itp. Zdecydowana większość znanych gwiazd z Hollywood, stosuje GH zwyczajnie przyjmując go zewnętrznie. Taki zabieg powoduje, że w wieku 50 lat wyglądają spokojnie na 30. Raczej jest to zauważalne prawda?  My nie zalecamy i nie zachęcamy do syntetycznego używania GH, natomiast warto się wysypiać, ponieważ śpiąc organizm sam wytwarza GH. Przyczyni się to do polepszenia wyglądu zewnętrznego i ogólnego poziomu energii w ciągu dnia.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Scroll