Jak zwalczyć cellulit szybko i skutecznie? 6 Prostych Zasad

Jak zwalczyć cellulit szybko i skutecznie? 6 Prostych Zasad

Masz dosyć uciążliwego cellulitu?

To problem, z którym należy uporwać się niezwłocznie !

 

1. Zadbaj o ruch !

Musimy zadbać o odpowiedni trening ciała. Przecież cellulit to nic innego jak nieprawidołowe rozmieszcznie tkanki tłuszczowej. Możesz rozruszać swój metabolizm i saplić niepotrzebne kalorie uprawiając ulubiony sport lub spacerując minimum 3 razy w tygodniu po 30 minut. Zadbaj o regularność wykonywania ćwiczeń.

 

2. Przyśpiesz metabolizm.

Doskonała w walce z cellulitem może okazać się systematycznośc spożywania posiłków. Skoncentruj się na tym, by produkty, którymi się odżywiasz były nieprzetworzone. Zaplanuj także każdy z posiłków na określoną godzinę w ciągu dnia.

Dodatkowym atutem, będzie wprowadzenie do swojej codziennej diety soku z aloesu, ponieważ on przyśpiesza metabolizm i alkalizuje organizm. Ma też w swoim składzie szereg witamin, aminokwasów, związków mineralnych, substancji o działaniu przeciwzapalnym i antyoksydacyjnym. Wybierz naturalny sok aloesowy, z pewnego źródła.

 

3. Zatrzymaj młodość.

Opinie pięknych kobiet wskazują, że swój wygląd zawdzięczaja olejkowi arganowemu!  Zawiera on duże ilości witaminy E, która odpowiada za rozmieszczenie tłuszczu podskórnego. Olej arganowy pobudza dotlenienie skóry, zapewniając jej elastyczność.

Jednak zasada z olejkiem arganowym jest taka sama jak z sokiem, jeżeli produkt ma działać musi być pozbawiony domieszek innych olejów, konserwantów, czy barwników. Ma pochodzić ze sprawdzonego źródła i być w 100% naturalny. Olej arganowy to potwierdzona i skuteczna metoda w walce z cellulitem!

Rób masaż miejsc z pomarańczową skórką przy użyciu oleju arganowego przynajmniej raz dziennie przez 3 tygodnie. Efekty gwarantowane!

 

4. Woda, witamina i kofeina.

Prosta i skuteczna metoda, ale często zaniedbywana w walce z cellulitem to woda. Pij codziennie przynajmniej 2,5 litra wody, im częściej i więcej będziesz pić tym szybciej problem zniknie !

Przed poranną kawą wypij wodę z wyciśniętą cytryną. Witamina C zawarta w cytrynie i soku z aloesu bierze udział w odbudowanie kolagenu. Co za tym idzie będzie Twoim sprzymierzeńcem w walce z cellulitem. Pamiętaj, że sok z Aloesu ma wpływ na przyjmowanie witamin C i E. Powoduje wzrost dostępności tych witamin przez organizm
(do 204% wit. C i 269% wit. E). Sok z aloesu działa adaptogennie (dostosowuje się do wymagań organizmu) !

 

5. Ogranicz spożycie cukrów prostych, a zwiększ liczbę spożywanych warzyw!

Unikaj słodyczy, jasnego pieczywa, ciast... Jedz jak najwięcej bogatych w witaminy i błonnik warzyw, a Twoje ciało Ci się odwdzięczy.

 

6. Nie wracaj do satrych nawyków, ponieważ żadna tymczasowa dieta nie przynosi długoterminowych efektów !

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Scroll